GL2D – Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής

Σάββατο 24/10 και Κυριακή 25/10 η δεύτερη αγωνιστική εβδομάδα του Greek Legends 2nd Division – Winter Split.

 

Παρακάτω παρατίθενται το συνολικό πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής (εικόνα) και το πρόγραμμα προβολής από τα συμβεβλημένα κανάλια του GL2D.

GL2D Partners:
1. Labokop
2. CafroJack/Anorthosis Esports
3. Nero
4. Komantis
5. NortheLights
6. Cowboy/Imperials Esports

24/10 Σάββατο
16:00
Convict of Shadows vs. Pyrsos Esports :GL2D: (Labokop)
WLGaming Academy vs. Team Refuse Academy :GL2D: (Nero)
ZeroLag Academy vs. Different Dimension :GL2D: (Komantis)
Hive Athens Academy vs. Cowboysquad Imperials Esports :GL2D:(Cowboy)
17:00
White Lions Esports vs. Different Dimension :GL2D: (Labokop)
WLGaming Academy vs. Anorthosis Esports Academy :GL2D: (CafroJack)
Interesting Five vs. VG Phenomenon :GL2D: (Nero)
Hive Athens Academy vs. Gamespace MCA :GL2D: (Komantis)
Convict of Shadows vs. Cowboysquad Imperials Esports :GL2D: (Cowboy)
18:00
WLGaming Academy vs. The Spawn :GL2D: (Labokop)
ZeroLag Academy vs. Anorthosis Esports Academy :GL2D: (CafroJack)
VG Phenomenon vs. Different Dimension :GL2D: (Nero)
White Lions Esports vs. Team Refuse Academy :GL2D: (Komantis)
No Game No Life vs. Cowboysquad Imperials Esports :GL2D: (Cowboy)

 

25/10 Κυριακή
16:00
VG Phenomenon vs. Team Refuse Academy :GL2D: (Labokop)
White Lions Esports vs. Anorthosis Esports Academy :GL2D: (CafroJack)
Pyrsos Esports vs. Cowboysquad Imperials Esports :GL2D: (Nero)
No Game No Life vs. Gamespace MCA :GL2D: (Komantis)
Interesting Five vs. Different Dimension :GL2D:(Cowboy)
17:00

Convict of Shadows vs. WLGaming Academy :GL2D: (Labokop)
VG Phenomenon vs. Anorthosis Esports Academy :GL2D: (CafroJack)
Different Dimension vs. Team Refuse Academy :GL2D: (Nero)
Zerolag Esports Academy vs. Hive Athens Academy :GL2D: (Komantis)
No Game No Life vs. Rejects Gaming Academy :GL2D: (NorthenLights)
Interesting Five vs. Cowboysquad Imperials Esports :GL2D:(Cowboy)
18:00

VG Phenomenon vs. The Spawn :GL2D: (Labokop)
Different Dimension vs. Anorthosis Esports Academy :GL2D: (CafroJack)
No Game No Life vs. WLGaming Academy :GL2D: (Nero)
Pyrsos Esports vs. Rejects Gaming Academy :GL2D: (Komantis)
Interesting Five vs. Team Refuse Academy :GL2D: (NorthenLights)
Cowboysquad Imperials Esports vs. Gamespace MC Academy :GL2D: (Cowboy)

 

Winter Split 2020 – Week 2 – Day 3-4
Full Schedule

 

Παρακάτω βρίσκονται τα αποτελέσματα της προηγούμενης αγωνιστικής, η κατάξη των ομάδων στον βαθμολογικό πίνακα όπως έχει διαμορφωθεί έως τώρα και κάποια ενδιαφέροντα στατιστικά.

Οι Ομαδες: